Big Time Gaming

Recenzje automatów Big Time Gaming

Big Time Gaming to dostawca gier, który w stosunkowo krótkim czasie zdobył wyjątkowe miejsce w świecie kasyn online.

I to jest naprawdę świetne. Big Time Gaming ma mniej niż 20 automatów i jest jednym z większych dostawców gier.

Tytuły takie jak Bonanza, White Rabbit, Danger! High Voltage i Extra Chilli są niezwykle popularne i należą do najpopularniejszych automatów w wielu kasynach online.

Sukces Big Time Gaming ma wiele ważnych powodów:

  • Ich automaty z pewnością są uderzające i uparte
  • Możesz wygrać ogromne kwoty
  • Automaty do gry Megaways od BTG mają wiele sposobów na wygraną
  • Procenty wypłat są często bardzo wysokie
  • Duża wariancja z automatami do gier Big Time
  • Automaty do gier Big Time są skierowane przede wszystkim do poważnych graczy, którzy lubią ryzykować. Często możesz wygrać (dziesięć) tysięcy razy w zakładach bonusowych, co stanowi ogromne ryzyko dla ryzykownego gracza.

High rollers również trafili do automatów Big Time Gaming en masse. Mimo że maksymalne zakłady na automaty Big Time Gaming są niższe niż na przykład na automatach Netent, szansa na zdobycie nagrody w wysokości kilku ton jest wielokrotnie większa na automacie BTG.

Kup funkcję bonusową

Wiele automatów od Big Time Gaming daje graczom możliwość bezpośredniego wpisania się do rundy bonusowej poprzez tzw. Drop Drop. Z tego powodu nie musisz już biegać setki razy, czekając na tę, tak pożądaną rundę bonusową. W niektórych grach możesz także podwoić lub potroić darmowe obroty za pomocą funkcji hazardu.

To bardzo atrakcyjna propozycja, ale ma pewne wady. Przede wszystkim: funkcje bonusowe, które kupujesz, są dobrze wycenione (do 100-krotności zakładu). Ponadto bardzo łatwo jest wejść i pozostać w rodzaju trybu bonusowego, w którym kupujesz 10, 20, a może 100 euro w rundach bonusowych. Fajnie, jeśli masz wysokie umiejętności, ale nie jest to odpowiednie dla przeciętnego gracza o mniejszych budżetach.

Dlatego w ograniczonym stopniu korzystaj z upuszczania tej funkcji, to nasza rada. Najlepiej tylko z wygraną. Zanim się zorientujesz, po prostu dążysz do strat.

Automaty do gier Big Time z funkcją zrzutu to White Rabbit i genialne Extra Chilli.

Recenzje automatów do gier Big Time

Czy jesteś ciekawy wspaniałych automatów od Big Time Gaming? Przeczytaj nasze obszerne recenzje tych wyjątkowych automatów online tutaj.

Acasino.biz
logo
Zresetuj hasło
Porównaj przedmioty
  • Razem (0)
Porównaj
0