ELK Wytwórnie

Every Studios to niewielki dostawca gier, który wyraźnie stawia jakość ponad ilość.

Automaty Elk-Studios Co roku wypuszczają tylko niewielką liczbę nowych automatów, ale generowane przez nich gry mają ogólnie bardzo wysoki standard.

Automaty Elk Studios są znane z pięknej grafiki, dobrze wykonanych motywów i genialnych funkcji bonusowych. Na przykład automat Route 777 to skrzyżowanie starego automatu, automatu wideo i ekranu LED automatu do gry w pinball. Wszystko działa jak tierelier.

Często humor i mini-funkcje odgrywają ważną rolę w ich automatach.

Wielki przełom nastąpił wraz z Taco Brothers i Wild Toro

Ich pierwsze wydawnictwa, w tym The Lab, DJ Wild i Electric Sam, były nieco poszukiwawcze, ale wraz z Taco Brothers odniósł duży sukces.

Kiedy wypuścili automat Wild Toro o dużej zmienności, ich nazwa została ostatecznie ustalona i od tego czasu gracze automatów online z niecierpliwością czekają na nowe wersje.

Uwielbiamy automaty Elk Studios: prawie zawsze przynoszą coś nowego i są dopracowane do perfekcji.

Coraz bardziej znane kasyna online dodają automaty Elk Studios do swojej oferty gier.

Unikalne w grach Elk Studios: strategia obstawiania

Unikalną cechą gier Elk Studios jest także możliwość zastosowania tak zwanej strategii obstawiania. Niniejszym oferujemy opcję wykorzystania automatu zgodnie z ustalonymi wzorcami zakładów. Oznacza to, że zakłady są zwiększane lub zmniejszane w zależności od wyników poprzednich obrotów.

Wybierz własny profil ryzyka i pozostaw go do końca. Ciekawy rozwój, którego jeszcze nie widzieliśmy w przypadku innych automatów online.

Automaty Elk Studios i recenzje gier

Acasino.biz
logo
Zresetuj hasło
Porównaj przedmioty
  • Razem (0)
Porównaj
0