Zasady gry w Bingo

Wyjaśnienie zasad gry w Bingo

Zasady gry w Bingo

Na szczęście zasady gry w bingo nie są trudne do nauczenia się. Wyjaśnimy zasady w bingo. Przeczytaj je i możesz grać w bingo w mgnieniu oka.

Warianty Bingo

Istnieją dwa różne warianty bingo do gry w bingo online; Bingo 75 kulkowe z kartą 5 × 5 i Bingo 90 kulkowe z 9 × 3 bingo pole. Wyjaśnisz zasady bingo obu wersji bingo.

Karta Bingo

75 Bingo Zasady gry w Bingo

Zasady gry w bingo z 75 piłkami są w rzeczywistości takie same jak w dużych salach do gry w bingo. Tutaj grasz kartami bingo z matrycą 5 × 5. Środkowe pudełko jest już rozdawane za darmo. Tak więc są 24 pola do wypełnienia tej karty bingo.

  • Kolumna B zawiera 5 liczb z serii liczb 1-15
  • Kolumna I ma 5 liczb z serii 16-30
  • Numery N kolumny 5 z serii 31–45
  • Liczba 5 w kolumnie G z serii 46–60
  • I O-kolumna 5 liczb z serii 61-75

Wyjaśnienie przebiegu gry jest dość proste. Kulki spadają jedna po drugiej. Był liderem gry, który wyjął piłki z młyna bingo i zanotował tę liczbę. Gracz sprawdza swoje karty bingo, aby sprawdzić, czy ten numer jest na nim i jeśli tak jest, należy go usunąć. Gdy tylko karta się zapełni, tzn. Wszystkie liczby na 1 karcie zostaną usunięte, gracz krzyczy „bingo„aby wskazać, że wygrał.

Granie w bingo online jest znacznie łatwiejsze w tym sensie, ponieważ pola są automatycznie przekreślane, a nagrody są automatycznie przyznawane. Daje to więcej czasu na rozmowę z innymi graczami i przyjaciółmi na czacie bingo.

Wygraj w bingo z 75 piłkami

W bingo z 75 kulami możesz wygrać nagrody za pierwszą linię, drugą / trzecią i czwartą linię (wszystkie dają tę samą nagrodę), a także oczywiście za pełną kartę zakupową. Następnie wygrywasz główną nagrodę w tej rundzie. Do wygrania są także jackpoty bingo! Jackpot Pokoju wygrywa gracza, który otrzyma pełną kartę bingo z 48 losowanymi kulkami lub mniej. Progresywny jackpot jest przeznaczony dla gracza bingo, który ma już pełną kartę bingo w ciągu 42 piłek.

Wariant Bingo ze wzorem

Istnieje również wariant bingo, gdy grasz 75 kulkami, w których nie musisz tworzyć linii, aby wygrać nagrodę, ale specjalny wzór. Ponieważ wzory nie zawsze są natychmiast rozpoznawalne podczas gry z wieloma kartami, ten wariant bingo jest bardzo zabawny. Czasami wygrywasz, nie zdając sobie z tego sprawy!

90 Bingo Zasady gry w Bingo

Bingo 90 piłek jest nieco inne. Jest to jednak najpopularniejszy wariant bingo. Dla holenderski ludzie, ten wariant bingo jest prawdopodobnie lepiej znany jako kienen. Zasady tego wariantu bingo w dużej mierze odpowiadają grze. Celem gry jest jak zawsze uzyskanie pełnej karty bingo. Na każdej karcie bingo jest 15 liczb, po 5 w każdym rzędzie. Jeśli jako pierwszy wypełnisz kartę bingo 15 liczbami, wygrasz pierwszą nagrodę za pełną kartę!

Wygraj dzięki 90 kulom bingo

W bingo 90 piłek do wygrania są trzy standardowe nagrody. Gracz z pierwszą linią wygrywa małą nagrodę. Osoba, która jako pierwsza utworzy 2 linie wygrywa nieco większą nagrodę. Najwięcej pieniędzy można wygrać z pełną kartą, gracz, który jako pierwszy odniesie sukces, wygrywa główną nagrodę. Ten gracz może również wygrać jackpot w pokoju gier, jeśli osiągnie tę pełną kartę w ciągu 40 upadłych piłek. Jeśli uda się to nawet w przypadku 32 upadłych piłek, gracz czeka na niego duży jackpot!

Ile kart bingo powinieneś kupić?

Podczas gry w bingo online zaleca się, aby zawsze kupować maksymalną liczbę kart bingo. To natychmiast zwiększa szansę na wygraną. Więc nie graj na zbyt wysokim limicie, abyś mógł dalej grać. Możesz już kupić karty bingo od 0.05 € za kartę. Dzięki temu gra jest tak przyjemna i przyjemna. Więcej informacji na ten temat można znaleźć w Strategia bingo.

Acasino.biz
logo
Zresetuj hasło
Porównaj przedmioty
  • Razem (0)
Porównaj
0