Zasady gry w ruletkę

Zasady gry w ruletkę

Zasady gry w ruletkę

Wyjaśnienie gry w ruletkę

W tej sekcji wyjaśnimy zasady gry w ruletkę. Jakie są możliwe zakłady? Kiedy otrzymam zapłatę? Co otrzymuję? Jak wygląda koło ruletki? Odpowiedzi na wszystkie te pytania znajdą się na tej stronie. Po przeczytaniu zasad możesz zapoznać się ze strategiami ruletki i wskazówkami dotyczącymi ruletki lub możesz od razu zagrać w ruletkę za darmo.

Zasady gry w ruletkę
Przepływ gry w ruletkę Jak działa ruletka, od zakładu do wypłaty
Koło ruletki Jak wygląda koło ruletki i gdzie znaleźć numer
możliwości typowania Wszyscy możesz postawić na stole do ruletki
Mała seria Które liczby należą do małej serii
Świetna seria Które liczby tworzą dużą serię
Sieroty Co to jest Orphelins i jakie liczby do niego należą
Gra zero (0) Co to jest gra zero i jak się na nią obstawiać
Bureplay Sama liczba i dwie, cztery lub sześć sąsiednich liczb
Ostatnia gra Wszystkie liczby kończące się w końcowej grze

Wyjaśnienie zasad gry w ruletkę, postęp gry

Krupier jest zawsze nazywany krupierem podczas gry w ruletkę, ze względu na francuski pochodzenie gry. Krupier obraca kołem i obraca piłkę w przeciwnym kierunku, naprzeciwko obręczy koła. To jest moment, w którym możesz postawić. Opcje zakładów opisano poniżej. Zakłady są dozwolone, dopóki krupier nie wezwie „rien ne va plus” (nic więcej), aby wskazać, że nie można już stawiać zakładów. Teraz okaże się, w którym kwadracie piłka będzie się toczyć lub odbijać, i czy wygrałeś czy nie.

Koło ruletkiEuropean_pool_wheel_Game-rules

Zaczynamy od wyjaśnienia koła ruletki. Koło wygląda z góry, jak pokazano po prawej stronie. Koło składa się z 37 miejsc w europejskiej ruletce. W ruletce amerykańskiej składa się z 38 pudełek, ponieważ zawiera również pudełko „00”. Jak widać, pola są na przemian czerwone i czarne, z 1 zielonym polem dla „0”. W ruletce europejskiej kolejność pudeł jest zawsze taka sama.

Opcje zakładów na ruletkę

Zasady gry w ruletkę 1Możesz postawić zakład w dowolnym miejscu. Kiedy stawiasz na liczbę lub serię liczb, nazywa się to „zakładem wewnętrznym”. Wszystkie zakłady poza sekcją liczb, takie jak czerwony / czarny lub kolumny, nazywane są „zakładami zewnętrznymi”. Poniżej znajduje się tabela z możliwymi zakładami, ich wypłatami i kursami. Większość zakładów jest logiczna i łatwa do zrozumienia. W niektórych kasynach online możesz także robić zakłady specjalne. To gra zero, duża i mała seria, orphelins i gra sąsiadów. Poniżej wyjaśnienie dla każdej gry.

Poniżej przedstawiamy ogólny przegląd szans i wypłat różnych opcji zakładów. Odpowiednie litery można znaleźć na innych zdjęciach.

Mała seria

Mała seria jest często nazywana „poziomami”. To pochodzi z francuski, gdzie mała seria nazywa się „tiers du cylindre”. Tłumaczenie tego jest 1/3 koła, logiczne, ponieważ grasz 12 utworami. Grasz liczbami na dole koła, od 27 do 33. W tej grze musisz postawić zakład o wartości 6 żetonów. Wszystkie wypłaty żetonów są podzielone, więc dostajesz 18x zakład.

Sieroty

Gra Orphelins rozgrywana jest na 2 częściach koła pokazanych na obrazku. Orphelins oznacza po francusku sieroty, a gra jest tak nazwana prawdopodobnie dlatego, że jest podzielona na 2. Ale być może także dlatego, że gra się tak mało w kasynie. A może gra się tak mało z powodu nazwy. W każdym razie grasz w sumie 8 liczb i musisz postawić 5 żetonów, aby zagrać. Grasz z 1 żetonem „zwykłym” pod numerem 1, reszta żetonów jest używana jako „split” w miejscach 6/9, 14/17, 17/20 i 31/34. Liczba 17 jest zatem wypłacana również jako „zwykła” liczba.

Świetna seria

Ta gra nazywa się po francusku „voisins du zero” lub sąsiadami 0. Duża seria składa się z prawie połowy koła i znajduje się u góry. Aby zagrać w tę grę, musisz zapłacić 9 żetonów. Wypłaty różnią się w zależności od liczby, ponieważ podwójny zakład jest stawiany na kombinację 0-2-3 i 25-29. Jeśli spadnie 0, 2 lub 3, otrzymasz z powrotem 24 żetony (2x wypłata jako ulica, plus 2 żetony, które zostały zwrócone).

Zero (0) - gra

W grę 0 gra się 4 żetonami i 7 liczbami na i wokół cyfry 0, jak zapewne już wiesz. W 26 zastosowano układ „zwykły”, a pozostałe układy zastosowano jako „split”.

Sąsiedzi - gra

W grze sąsiada istnieje kilka możliwych zakładów. Zwykle stawiasz 5 żetonów i grasz 1 liczbą, 2 liczbami po lewej i 2 liczbami po prawej. Wszystkie żetony są używane jako „zwykłe”. Można również grać z 1 sąsiadem lub z 3 sąsiadami. Zakłady stają się odpowiednio 3 i 7 rybami.

Finał - gra

W prawdziwych kasynach możesz także obstawiać, na przykład, finał-4. Następnie obstawiasz 4, 14, 24 i 34; wszystkie numery kończą się na 4. W kasynach online ta opcja nie jest możliwa, lub oczywiście musisz postawić zakład ręcznie. Końcowe 0-6 kosztuje 4 żetony, a końcowe 7-9 kosztuje 3 żetony.

Przeczytaj nasz Najlepsza strategia ruletki

Acasino.biz
logo
Zresetuj hasło
Porównaj przedmioty
  • Razem (0)
Porównaj
0