Najlepsza strategia pokera Caribbean Stud

Strategia pokera Caribbean Stud jest w rzeczywistości bardzo skomplikowana. Na szczęście wyniki studiowania strategii są bardzo łatwe. Ponieważ istnieją tylko dwie ważne zasady, których powinieneś nauczyć się podczas gry w Caribbean Stud Poker:

  • Zawsze sprawdzaj z parą lub wyżej.
  • Zawsze pasuj, jeśli twoje karty są niższe niż ręka, z którą kwalifikuje się krupier (As-King i wyżej).

caribbean-stud-poker

Gra asa króla

Trudna decyzja musi zostać podjęta, jeśli twoja ręka spadnie między tymi dwiema liniami, więc jeśli sam masz asa króla. Następnie musisz zwrócić uwagę na trzy pozostałe karty i kartę pokazaną przez rozdającego. Dobrą strategię podczas gry w Ace King tworzy Wizard of Odds. Wskazuje, aby sprawdzić z As-Królem, jeśli ma zastosowanie jedna z następujących trzech zasad:

  • Jeśli karta krupiera to dwa do króla, a ty także masz tę kartę. (szanse są mniejsze, że krupier stworzy parę)
  • Jeśli krupier ma asa lub króla, a ty masz w ręku królową lub walet. (są szanse, że nadal będziesz mieć lepszą rękę, ponieważ wartość trzech innych kart jest wyższa) Jeśli krupier pokazuje kartę, której nie masz, masz żonę z innymi kartami, a karta krupiera mniej niż wartość twojej 4. najwyższej karty.

Korzyść dla kasyna

Istnieje optymalna strategia dla karaibskiego pokera stud, ale jest to zbyt skomplikowane, aby wyjaśnić. Przeprowadzono nawet badania naukowe w celu ustalenia tej strategii, więc nie jest możliwe pełne omówienie tych artykułów i badań tutaj. Wynik tych badań jest taki, że dla optymalnej strategii przewaga kasyna wynosi 2.55% (obliczane na podstawie średniego zakładu 2x ante, ponieważ około 50% czasu, w którym gracz podbije, i 50% pasuje).

Jackpot

Jak to często bywa w przypadku dodatkowych zakładów z jackpotem, służy to głównie do wypełnienia kasyna gotówki. Przewaga kasyna ze standardową wartością jackpota wynosi około 26.5%. W miarę dalszego wzrostu jackpota ta przewaga kasyna będzie się zmniejszać, ale jackpot musi być bardzo wysoki, jeśli obstawianie go jest opłacalne. Jeśli jackpot przekroczy 250,000 XNUMX $, wydaje się interesujące wydawanie na niego dodatkowych pieniędzy.

Acasino.biz
logo
Zresetuj hasło
Porównaj przedmioty
  • Razem (0)
Porównaj
0